O Nas

Jeśli sukces wędkarski jest dla Ciebie najważniejszy, to marka Winner będzie naturalnym wyborem!

Kim jesteśmy?

Winner to marka, której oferta adresowana jest do aktywnych wędkarzy spławikowych oraz łowiących metodami gruntowymi. Tych wędkarzy, którzy cenią sobie produkty dopracowane, wysokiej jakości i oparte na doświadczeniu. Produkty skuteczne w każdych warunkach, nie zawodzące w trudnych sytuacjach, a nawet wyciągające z opresji w najgorszych momentach.

Skąd pewność, że nasz sprzęt jest dobry?

Bo nie stoimy w miejscu i stale się rozwijamy, kładąc nacisk na nowoczesną technologię w oparciu o szeroką wędkarską wiedzę. Bo nie działamy sami! Współpracujemy z prawdziwymi wędkarskimi wariatami, mistrzami w swoim fachu, którzy wspierają nas w udoskonalaniu naszych produktów. Bo wiele czerpiemy z nauki, prowadząc badania dotyczące procesów zachowawczych ryb i dostosowując produkty do ich potrzeb. Dzięki temu do Twoich rąk trafia unikatowy, profesjonalny sprzęt i przynęty, które stanowią swoistą „tajną broń” na prawdziwą wędkarską orkę. 

Co powinieneś o nas wiedzieć?

Charakteryzuje nas bardzo dobra, bo polska jakość, oraz ogromne doświadczenie, zdobywane przez ponad 20 lat naszej działalności. Warto zaznaczyć, iż tworząc produkty dla Winnera, czerpiemy wiele z karpiowej praktyki, którą zyskujemy zarządzając jednocześnie marką Tandem Baits - jedną z najbardziej znanych i cenionych firm karpiowych w Polsce.

Jako wędkarze z krwi i kości doskonale wiemy, czego Ci potrzeba. Jesteśmy architektami wędkarskiej rzeczywistości, kreatorami pełnych sukcesów momentów, które poprzez nasze produkty chcemy Ci dostarczać. U nas wyposażysz się w najlepszy sprzęt i przynęty, które przeniosą Cię do prawdziwego wędkarskiego świata, pełnego pasji, dużej dawki adrenaliny i zwycięskich chwil na łowisku.

Co nas wyróżnia?

Jest to zdecydowanie jakość! Nasza oferta jest tworzona przez wędkarzy dla wędkarzy, więc robimy to tak, jak sami byśmy tego oczekiwali od innych. Dzięki takiemu podejściu, z całą odpowiedzialnością możemy Ci powiedzieć - zaufaj nam, a się nie zawiedziesz!

Co zyskujesz wybierając naszą markę?

Dostęp do szerokiej oferty profesjonalnych produktów przeznaczonych do łowienia wszystkimi technikami gruntowymi, takimi jak: feeder, method feeder, spławik, bat czy tyczka. Dzielimy się także wiedzą i praktycznymi poradami, do których będziesz miał zawsze

© 2020 Tandem Baits