Method/Feeder Fluo Wafters 20g

Już od 21,49 zł

Method/Feeder Fluo Wafters stworzyliśmy na bazie wieloletniego doświadczenia w projektowaniu przynęt karpiowych. Jest to bardzo skuteczna przynęta wędkarska, obok której żadna ryba nie przepłynie obojętnie.

Tajemnica niezwykłej skuteczności tej przynęty tkwi nie tylko w super intensywnym kolorze i bardzo wysokim poziomie nasycenia atraktorami, ale także w jej naturalnym zachowaniu w wodzie. Waftersy pływają bez obciążenia, a pod wpływem haczyka toną, leniwie przewalając się wraz ruchami wody, przez co bardziej przypominają naturalne ruchy pokarmu. Dostępna w szerokiej gamie smakowej.

Cechy charakterystyczne przynęty:

  • zachowują się podobnie jak naturalne przynęty, nie płoszą ryb
  • posiadają super intensywny kolor, żółto - pomarańczowy miks
  • są stabilne w wodzie
  • posiadają intensywny zapach, wabiący ryby
  • posiadają strukturę pumeksu 3D, stabilnie przez cały czas uwalniając atraktory
  • lekko chropowata powłoka uwalania aromat z większej powierzchni i lepiej przyjmuje zapachy

Świetna widoczność, naturalne zachowanie oraz intensywny zapach czynią Fluo Wafters doskonałą przynętą. Idealna na ciężkie, chimeryczne łowiska oraz zbiorniki z dominującą populacją ryb karpiowatych, charakteryzujące się małą przejrzystością i okresowymi zakwitami wody.

Method/Feeder Fluo Wafters Czerwony Kryl

Kryla nikomu nie trzeba przedstawiać. Aromat utrzymujący się od lat w ścisłej czołówce, absolutny zapachowy kiler na większości wód. Oprócz intensywnego i trwałego zapachu, super mocny kolor to podstawa skuteczności tej przynęty, która wyśmienicie sprawdza się na trudnych łowiskach. Polecana na wszystkie ryby karpiowate, w szczególności karpie, liny i leszcze.

Method/Feeder Fluo Wafters Kałamarnica&Pomarańcza

Oryginalna receptura połączenia aromatycznej soczystej pomarańczy i kałamarnicy czynią tę przynętę niezwykle skuteczną. Jest ona bardzo często stosowana podczas zawodów wędkarskich na łowiskach o olbrzymiej presji. Skuteczność potwierdzona o każdej porze roku. Ulubiony smak dużych karpi, leszczy i karasi.

Method/Feeder Fluo Wafters Kokosowa Słodycz

Intensywny fluo kolor i przyjemna kokosowa nuta. Przynęta niezwykle aromatyczna o słodkim zapachu, który w połączeniu z jaskrawym, żółtym odcieniem czyni ją doskonałą. Kulki polecane do łowienia wszystkich ryb karpiowatych, w szczególności karpi, karasi i leszczy. Doskonała na trudne i kapryśne łowiska oraz wody poddane olbrzymiej presji wędkarskiej. Absolutny top przynęt karpiowych.

Method/Feeder Fluo Wafters Monster Halibut

Jeśli szukasz sprawdzonego klasycznego smaku, działającego na wszystkie ryby karpiowate, to te kulki będą idealne. Klasyka w postaci halibuta wielokrotnie potwierdziła swoją skuteczność i sprawdziła się niemal na wszystkich łowiskach. Mega intensywny kolor widoczny jest dla ryb ze znacznych odległości, nawet w łowiskach bardzo zamulonych i tych o małej przejrzystości wody. Przynęta polecana na trudne łowiska z dedykacją dla wszystkich ryb karpiowatych, w szczególności karpi, linów, karasi i leszczy.

Method/Feeder Fluo Wafters Morwa Plus

Tych kulek rekomendować nie trzeba, to absolutny numer jeden przynętowy. Kulki sprawdzają się na wszystkich łowiskach podczas polowań na letnie karpie i amury. Kapitalny, owocowy aromat i żarówiasty fluo kolor czynią te przynęty niezwykle skutecznymi. Polecamy je do innych metod gruntowych, w szczególności podczas polowań na rzeczne klenie i jazie.

Method/Feeder Fluo Wafters Sekretna Kałamarnica

Nasza kałamarnica(squid) to magia sama w sobie. Tego niekwestionowanego kilera karpiowego połączyliśmy z nutą słodyczy. Wyszedł zapachowy obłęd o mega intensywnym fluo kolorze. Niezastąpiona przynęta podczas polowania na wszystkie ryby karpiowate, w szczególności karpie, karasie i leszcze.

Method/Feeder Fluo Wafters Słodki Czosnek

Jeśli szukasz przynęty, która jest w stanie otworzyć każde łowisko, dobrze trafiłeś. Połączenie wariacji obłędnej słodyczy i nuty dominującego czosnku czyni te przynętę idealną. Skuteczność potwierdzona na wielu łowiskach. Przynęta często stosowana podczas zawodów wędkarskich. Stuprocentowy top smakowy oraz połączenie intensywnej kolorystyki podnosi jej efektywność do maksimum.

Method/Feeder Fluo Wafters Śmierdzące Masło

Intensywny kwas masłowy połączony ze słodkimi kremowymi nutami, tworzy topowy aromat, któremu ulegnie każda ryba. Przynęta uniwersalna i niezawodna na wszystkich karpodromach oraz dzikich łowiskach. Uwielbiana w szczególności przez karpie, karasie, leszcze i liny. Intensywna woń skisłego masła jest gwarancją sukcesu o każdej porze roku.

Method/Feeder Fluo Wafters Truskawka Supreme

Tego zapachu nikomu nie trzeba przedstawiać. To absolutna klasyka wśród przynęt. Sprawdza się na wszystkich łowiskach podczas polowań na letnie karpie i amury. Niepowtarzalny, owocowy aromat w połączeniu z intensywnym kolorem czynią tę przynętę niezwykle skuteczną. Świetnie sprawdzi się także w innych metodach gruntowych.

Method/Feeder Fluo Wafters Waniliowy Krem

Szukasz przynęty uniwersalnej i działającej od lat? Kulki o aromacie oryginalnej, obłędnej wanilii to świetny "starter" na wszystkich łowiskach karpiowych. Niezwykle aromatyczna i mega żółta, świetnie widoczna w wodzie przynęta, polecana na bardzo chimeryczne ryby oraz łowiska o znacznej presji wędkarskiej. Niezastąpiona przynęta podczas polowania na wszystkie ryby karpiowate, w szczególności karpie, karasie, leszcze, liny i amury.

Method/Feeder Fluo Wafters Wędzony Łosoś

Idealny na kapryśne ryby i trudne łowiska. Wyraźny zapach wędzonego łososia sprawdzi się tam, gdzie ryby widziały już wszystko. Prawdziwy hit i absolutny top przynętowy, niezbędny w arsenale każdego zawodnika. Całość dopełnia intensywny kolor, idealny na każdą porę i wszystkie ryby karpiowate.

© 2020 Tandem Baits