MF Diffusion Micro Boilies 8mm/20g

Już od 20,69 zł Normalna cena 22,99 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 22,99 zł

Method&Feeder Micro Pop-Up to kulki wędkarskie, które stworzyliśmy na bazie wieloletniego doświadczenia w projektowaniu przynęt karpiowych. Sprawdzą się w łowieniu ryb zarówno techniką method feeder, jak i innymi metodami gruntowymi.

Super intensywny kolor fluo, jak i „sprany - wyblakły Washed Out” oraz bardzo wysoki poziom nasycenia atraktorami sprawiają, że żaden karp nie przepłynie obok nich obojętnie.

Cechy charakterystyczne kulek Micro Pop-Up:

  • super intensywny kolor fluo
  • sprany fluo „Washed Out”
  • stabilne w wodzie, bez problemu wytrzymują na włosie ponad dobę, nie tracąc pływalności
  • intensywny zapach, wabiący ryby
  • struktura pumeksu 3D, stabilnie przez cały czas uwalniająca atraktory
  • lekko chropowata powłoka uwalania aromat z większej powierzchni i lepiej przyjmuje zapachy

Doskonała widoczność, wyporność oraz intensywny zapach czynią Micro Pop-Up doskonałą przynętą na różnorodny teren wędkarski. Idealne na zamulone łowiska oraz zbiorniki z dominującą populacją ryb karpiowatych, charakteryzujące się małą przejrzystością i okresowymi zakwitami wody.

Method/Feeder Fluo Pop-Up Micro Boilies Czerwony Kryl

Tego zapachu nikomu nie trzeba przedstawiać. Aromat utrzymujący się od lat w ścisłej czołówce, absolutny zapachowy kiler na większości wód. Oprócz intensywnego i trwałego zapachu, super mocny kolor to podstawa skuteczności tej przynęty, która wyśmienicie sprowadza się na trudnych łowiska. Polecana na wszystkie ryby karpiowate, w szczególności karpie, liny i leszcze.

Method/Feeder Fluo Pop-Up Micro Boilies Kałamarnica&Pomarańcza

Oryginalna receptura połączenia aromatycznej soczystej pomarańczy i kałamarnicy, czyni tę przynętę niezwykle skuteczną. Bardzo często stosowana podczas zawodów wędkarskich na łowiskach o olbrzymiej presji. Skuteczność potwierdzona o każdej porze roku. Ulubiony smak dużych karpi, leszczy i karasi.

Method/Feeder Fluo Pop-Up Micro Boilies Kokosowa Słodycz

Pływające kulki w wersji żółtej fluo o bardzo przyjemnej kokosowej nucie. Przynęta niezwykle aromatyczna o słodkim zapachu, który w połączeniu z jaskrawym, żółtym odcieniem czyni ją doskonałą. Kulki polecane do łowienia wszystkich ryb karpiowatych, w szczególności karpi, karasi i leszczy. Doskonała na trudne i kapryśne łowiska oraz wody poddane olbrzymiej presji wędkarskiej. Absolutny top przynęt karpiowych.

Method/Feeder Fluo Pop-Up Micro Boilies Monster Halibut

Jeśli szukasz sprawdzonego klasycznego smaku działającego na wszystkie ryby karpiowate, to te kulki będą idealne. Klasyka w postaci halibuta wielokrotnie potwierdziła swoją skuteczność i sprawdziła się niemal na wszystkich łowiskach. Mega intensywny róż widoczny jest dla ryb ze znacznych odległości, nawet w łowiskach bardzo zamulonych i tych o małej przejrzystości wody. Przynęty polecane na trudne łowiska oraz wszystkie ryby karpiowate, w szczególności karpie, liny i karasie i leszcze.

Method/Feeder Fluo Pop-Up Micro Boilies Morwa Plus

Tych kulek rekomendować nie trzeba. To absolutny przynętowy numer jeden. Kulki sprawdzają się na wszystkich łowiskach podczas polowań na letnie karpie i amury. Kapitalny, owocowy aromat i żarówiasty fluo kolor czynią te przynęty niezwykle skutecznymi. Kulki polecane także do innych metod gruntowych, w szczególności podczas polowań na rzeczne klenie i jazie.

Method/Feeder Fluo Pop-Up Micro Boilies Sekretna Kałamarnica

Nasza kałamarnica(squid) to magia sama w sobie. Tego niekwestionowanego kilera karpiowego połączyliśmy z nutą słodyczy. Wyszedł zapachowy obłęd. Biały kolor uratował już nie jeden wypada na ryby. Dobrze sprawdza się, gdy ryby żerują chimerycznie oraz w wodach o małej przejrzystości, jak i zamulonych łowiskach. Niezastąpiona przynęta podczas polowania na wszystkie ryby karpiowate, w szczególności karpie, karasie i leszcze.

Method/Feeder Fluo Pop-Up Micro Boilies Słodki Czosnek

Jeśli szukasz przynęty, która jest w stanie otworzyć każde łowisko, dobrze trafiłeś. Połączenie wariacji obłędnej słodyczy i nuty dominującego czosnku czyni tę przynętę idealną. Skuteczność potwierdzona na wielu łowiskach. Często stosowana podczas zawodów wędkarskich. Stuprocentowy top smakowy oraz połączenie intensywnej kolorystyki podnosi jej efektywność do maksimum.

Method/Feeder Fluo Pop-Up Micro Boilies Śmierdzące Masło

Intensywny kwas masłowy połączony z słodkimi kremowymi nutami tworzą topowy aromat, któremu nie oprze się żadna ryba. Przynęta uniwersalna i niezawodna na wszystkich karpodromach oraz dzikich łowiskach, uwielbiana w szczególności przez karpie, karasie, leszcze i liny. Połączenie intensywnej woni skisłego masła z neutralnym, bezpiecznym kolorem sprawia, że kulki potwierdzają swoją skuteczność o każdej porze roku.

Method/Feeder Fluo Pop-Up Micro Boilies Truskawka Supreme

Tych kulek polecać nie trzeba. To absolutna klasyka wśród przynęt. Kulki sprawdzają się na wszystkich łowiskach podczas polowań na letnie karpie i amury. Niepowtarzalny, owocowy aromat w połączeniu z oryginalnym kolorem fluo washed out - blady róż, czynią tę przynętę niezwykle skuteczną. Kulki polecane także do innych metod gruntowych, w szczególności podczas polowań na rzeczne klenie i jazie.

Method/Feeder Fluo Pop-Up Micro Boilies Waniliowy Krem

Szukasz przynęty uniwersalnej i działającej od lat? Kulki o aromacie oryginalnej, obłędnej wanilii to świetny starter na wszystkich łowiskach karpiowych. Niezwykle aromatyczna i mega żółta, świetnie widoczna w wodzie przynęta, polecana na bardzo chimeryczne ryby oraz łowiska o znacznej presji wędkarskiej. Niezastąpiona podczas polowania na wszystkie ryby karpiowate w szczególności karpie, karasie, leszcze, liny i amury.

Method/Feeder Fluo Pop-Up Micro Boilies Wędzony Łosoś

Kulki idealne na kapryśne ryby i trudne łowiska. Wyraźny zapach wędzonego łososia sprawdzi się tam, gdzie ryby widziały już wszystko. Prawdziwy hit i absolutny top przynętowy, niezbędny w arsenale każdego zawodnika. Całość dopełnia stonowana kolorystyka wyblakłej pomarańczy dedykowana na bardzo czujne i ostrożne ryby. Idealny na każdą porę i wszystkie ryby karpiowate.


Inni Klienci oglądali również
© 2020 Tandem Baits