Dręczą nas pytania.
Czy zapłaciłem odpowiednią cenę do jakości, którą dostałem ?
Czy najlepiej wybrałem?

Wielu z nas kieruje się ceną produktu, tzn drogi to dobry, często jest to zakładana pułapka przez firmy na wędkarzy.

Nie zawsze cena idzie w parze z jakością, nie tyle produkty są złe, ale ich wartości użytkowe nie są adekwatne do ceny.
Sprzęt renomowanych firm jest dobry lub bardzo dobry, ale często ma absurdalną cenę do parametrów, które oferuje.
Niejednokrotnie wędziska znanych i mniej znanych firm są produkowane w tej samej fabryce, z drobnym kosmetycznymi zmianami trafiają na rynek, ale w całkowicie różnych cenach.
Nie jest naszą intencją oczernianie konkurencji tylko wykazanie, że bardzo dobry sprzęt nie musi być bardzo drogi, ponieważ niejednokrotnie to metka dyktuje cenę.
A wysokie walory użytkowe można dostać za rozsądną cenę.
Projektując nowe wędziska Winnera, podjęliśmy próbę zrównoważenia jakości do ceny. Nie oznacza to, że nasze wędki będą super tanie, oznacza to, że cena tego wędziska jest adekwatna do jego paramterów, a także dostosowana do realiów naszego rynku.
Te wędki nie są kupione w wzorcowni fabryki na zasadzie pomachania wędką jak miotłą i powiedzenia, ok może być. Te wędki są zaprojektowane, poświęciliśmy wiele czasu na ten proces, odwiedziliśmy fabrykę dokładnie omawiając specyfikację i zakładane parametry a następnie testują do bólu, aby efekt końcowy był perfekcyjny.
Każdy, kto widział nasze bagaże, wie, że jakość i materiały są kosmiczne w porównaniu z konkurencją i tą najlepszą w tej kategorii wielu kwestiach kładziemy na łopatki.
Tak samo jest w przypadku wędzisk, mega perfomance za naprawdę rewelacyjną cenę.

Dlatego bez obaw wysłaliśmy nasze wędziska do dwóch znanych specjalistów od metody i feedera Roberta i Bartka z Feeder Maniaka.

Więcej o naszych wędziskach możesz się dowiedzieć, klikając w poniższy link.