You're currently on:

Pellety Winner- skompresowana moc zanęty!!!!

Nęcenie, to nieodłączna cecha wędkarstwa. Znaczna większość z nas nie wyobraża sobie wędkowania bez całego rytuału przygotowania składników zanęty, opracowania „tajnych” receptur, funkcjonowania w oparach zanęty i samego nęcenia!                                           DSCF6585

W Winnerze doskonale to rozumiemy! Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw Naszym wspólnym oczekiwaniom i poprzez bardzo wiele pracy oraz w oparciu o wędkarskie doświadczenia stworzyliśmy produkt, który naszym zdaniem bliski jest wędkarskiej doskonałości!

Pellety Winner to zanęta wyjątkowa.

Zanęta bardzo multifunkcjonalna, która spełnia wszystkie cztery podstawowe normy zanęty doskonałej. Każda dobra i skuteczna zanęta powinna zwabić ryby w łowisko, zmotywować ryby do wzmożonego pobierania pokarmu, utrzymać ryby w nęconej strefie i na końcu- zgodnie ze starą maksymą- „po pierwsze nie szkodzić”! W wynikach testów, którym poświęciliśmy bardzo dużo czasu, otrzymaliśmy jednoznaczne odpowiedzi, że ta „sztuka w czterech aktach” nam się udała! Pellety Winner doskonale wabią, bardzo długo utrzymują ryby w łowisku, dodatkowo wpływają na zwiększone żerowanie, a także nie szkodzą środowisku wodnemu, ani samym rybom! Dodatkowym atutem jest fakt różnicowania pelletów pod kątem potrzeb fizjologicznych i upodobań pokarmowych poszczególnych gatunków ryb. Receptury naszych pelletów zostały oparte na analizie naturalnej diety ryb, na wiedzy specjalistycznej- ichtiologii oraz na doświadczeniach wędkarzy. Założeniem Winnera było stworzenie produktu, który swoją skutecznością będzie zaskakiwał!

Multifunkcjonalność. Czym jest pellet?                                                                                   DSCF6547

Czy jest to zwykła zanęta, którą ktoś postanowił podać w innej formie? Zdecydowanie nie! Pellety Winner, to optymalnie dobrane składniki zanęty, które zostały poddane procesowi kompresacji, a dodatkowo do składu mieszanki bazowej dodano atraktory i dodatki, które aktywują ryby do żerowania. Pellet Winnera możemy porównać do jedzenia w słoiczkach dla małych dzieci. Zarówno jeden jak i drugi stanowi pełnoporcjową mieszankę, które w optymalny sposób zaspokajają potrzeby pokarmowe. Pellet poprzez swoją strukturę- twardych wałeczków o szklistej powłoce, jest produktem na którego parametry możemy wpływać na etapie produkcji, a dzięki temu nasze pellety mogą być kierowane do konkretnych gatunków. Mamy wpływ na średnicę, stopień twardości, czas i intensywność rozpuszczania, a także na zawarte w pellecie frakcje (pellety o grubej strukturze i pellety o jednolitej strukturze). Wbrew pozorom te parametry mają ogromny wpływ na stopień atrakcyjności pelletu. Pellety Winner to nie tylko zanęta, która służy za typową, ciężką, denną zanętę. Wbrew pozorom pellet, to zanęta bardzo uniwersalna! Poddanie pelletu niewielkim modyfikacjom, możemy uzyskać zanętę nowatorską, wyjątkową o jeszcze szerszym spektrum działania! Na zdjęciach możecie zobaczyć, jak za pomocą zwykłego, kuchennego blendera, z dodatkiem płynnych atraktorów Winnera (melasa truskawkowa, czy booster Duży Leszcz lub Brasem) stworzyliśmy idealnie zbilansowaną i skuteczną pastę zanętową, którą możemy podać zarówno w koszyczkach zanętowych, jak i w Metodzie! Stopień rozdrobnienia pelletu wpływa na ostateczną grupę docelową ryb. Niecałkowite rozdrobnienie pozwoli na zwabienie w łowisko oprócz płoci i krąpi- choćby w czasie zawodów, dorodnych leszczy, które dużo chętniej z zanęty wybierają frakcje większe, twardsze. Wykorzystano w tej koncepcji syndrom konkurencji pokarmowej u ryb, która mówi o aktywniejszym pobieraniu pokarmu przez ryby w otoczeniu większej ilości osobników. Przecież nam też lepiej smakuje obiad w doborowym towarzystwie. Zachowanie ryb jest w tym aspekcie podobne. Ryby chętniej, bardziej łapczywie, sięgają po pokarm widząc konkurentów. Jedzą szybciej i więcej, a o to nam chodzi! Pellet, to zanęta, którą można dostosować do naszych potrzeb.

Pellety Winner doskonale przyjmują atraktory i boostery. Zarówno te w postaci gęstych zawiesin jak i tych w atomizerach. Duża kompresja mieszanki zmniejsza także podatność pelletów na zepsucie. Z autopsji wiemy, że pellety można dipować i przez pewien czas je w tej formie przetrzymywać. Przygotowane nawet w mieszkaniu, choćby dwie doby wcześniej, zdecydowanie nie stracą na wartości, a wręcz ich walory wzrosną! Pellety Winner, to produkt o wielu atrakcyjnych cechach. Do podstawowych walorów należy zaliczyć: skuteczność wynikającą ze zbilansowania mieszanki bazowej; kierunkowość działania z uwzględnieniem potrzeb gatunkowych ryb; zastosowania w produkcji tylko składników o najlepszych parametrach; opracowania takich receptur, które pozwalają na dostosowanie pelletu do konkretnej grupy docelowej; bardzo atrakcyjny dla ryb zapach i smak; granulacja i frakcja uwzględnia tendencje pokarmowe wynikające z pory roku, czy typu wody; a z bardziej przyziemnych aspektów należy wymienić stosunek ceny do jakości pelletu Winner! Takiego produktu, który daje tak wiele, za tak niewiele na wędkarskim rynku z lupą szukać… dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć pellety, które spełnią te parametry i staną się kluczem do Waszego sukcesu. Winner- Zwycięzca -jest tylko jeden, jednak dlatego warto postawić na właściwego konia i nie zostawiać wędkarskiego sukcesu przypadkowi. Wiemy, że to co robimy, robimy doskonale i z wielką chęcią podzielimy się sukcesem!

Piotr Kondratowicz

Dodaj komentarz

Przepraszamy, musisz się zalogować, aby móc napisać komentarz.