You're currently on:

Atraktory

Winner- dodatki ze smakiem!

Są atraktory i są… atraktory skuteczne. Są też skuteczne i niezawodne! To są właśnie atraktory i dodatki zanętowe Winner!

Dodatki Winner- nośniki pokarmowej informacji

Czym powinien cechować się dobry dodatek zanętowo- przynętowy? Powinien pełnić kilka podstawowych funkcji, które będą świadczyły o skuteczności produktu. Podstawowym zadaniem tego rodzaju dodatku jest wprowadzenie w odpowiedniej dawce do środowiska wodnego substancji- nośników pokarmowej informacji, które sprawią, że rybie zmysły zainteresują się dodatkiem. Dodatki mogą być smakowe, zapachowe. Pierwszym ze zmysłów, który powinien być „zaatakowany”, to zmysł węchu. Ryba powinna natknąć się na taką ilość substancji zapachowej, która rybę zainteresuje, ale poprzez zbyt wysokie stężenie, ryby nie odstraszy! Tu niedosyt jest zdecydowanie lepszy niż przesyt. W Winnerze postaraliśmy się opracować receptury atraktorów w taki sposób, żeby stężenie biostymulatorów (substancji oddziałujących na rybie zmysły), było optymalnie skuteczne! Wiemy, że ryby doskonale reagują na dodatek naszych atraktorów w zanętach i przynętach.

Jeżeli wiemy już, że ryby zdecydowanie wolą zanętę, która swoją wonią je ciekawi i przyciąga, to zajmijmy się kolejnym zmysłem- smakiem! Ryby odbierają smak i potrafią go rozróżniać! Warto o tym zawsze pamiętać! Co ciekawe smak jest odbierany przez ryby nie tylko za pomocą jamy gębowej! W naszych recepturach postawiliśmy na smakowe pewniaki, ale też postanowiliśmy dodać kilka innowacyjnych rozwiązań i kompozycji zapachowo smakowych. Oprócz typowych- flagowych smaków typu: scopex, wanilia, kukurydza, czy czosnek lub anyż, stworzyliśmy kilka firmowych mieszanek, które z ogromnym rozmachem wchodzą na wędkarska scenę. Zaliczyć możemy do nich sekretne formuły karpiowe, leszczowe, płociowe, czy na lina i karasia. Idealną wręcz kompozycją jest nasza melasa truskawkowa, która wabi, dosładza i wspaniale aromatyzuje zanęty.

Sam proces produkcji atraktorów oparty jest na nowych- innowacyjnych wręcz nośnikach atraktorów Winnera, które zawierają teraz substancje pochodzenia naturalnego: wysokoproteinowe izolaty, wielocukry i białka rybne. Idealnie przechowują i uwalniają aromaty. Dzięki użyciu naszego  wysokoobrotowego miksera osiągającego 3000 na minutę, pracującego w próżni są to bardzo gęste, zawiesiste syropy, niekiedy niemal żele.

Nasze atraktory posiadają też pewną fantastyczną, wyróżniającą je spośród innych, podobnych produktów cechę – znakomicie przywierają/przyklejają się do zanęty: kulek, pelletu, nasion, a nawet białych robaków. Czym to skutkuje? Po umieszczeniu w łowisku, atraktor w pierwszej chwili częściowo rozpuszcza się, tworząc chmurę wabiącą. Spora jego część dociera jednak wraz z zanętą do dna i tam dalej pracuje, skutecznie wabiąc ryby. To, co odróżnia atraktory Winnera od produktów konkurencji to właśnie genialna, długofalowa praca w wodzie. Nasze boostery, aktywatory i dipy potrafią czekać na ryby nawet kilka godzin, rozpuszczając się powoli. Kiedy w łowisku pojawiają się ryby i pływając wzbudzają ruch wody atraktory są gotowe do działania – odrywając się od zanęty intensywnie pobudzają ryby do żerowania. Nasza miejscówka wprost zaprasza do stołu. Atraktory produkowane przez konkurencję są już w tym momencie tylko mglistym wspomnieniem w górnych warstwach wody – zanęciły całe jezioro, a nie konkretne miejsce. 

6 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Master Mix Powder

Master Mix Powder
Od:
2,79 zł

Master Mix Dip

Master Mix Dip
Od:
2,44 zł