You're currently on:MM Zanęta Secret Płoć

MM Zanęta Secret Płoć

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej zdjęćOpis

W tworzeniu tej zanęty udział wzięli przede wszystkim praktycy, mistrzowie spławika specjalizujący się w połowach tej ryby, ale spory wkład mieli także specjaliści od żywienia ryb, dzięki czemu zanęta zbilansowana i cechująca się wysoką strawnością. W czasie wielu testów nad wodą, metodą prób i błędów, eliminowano ze składu kolejne dodatki, zwiększając równocześnie udział tych składników, które płociom smakują wyjątkowo dobrze.
W ten sposób w zanęcie znalazło się sporo oleistych ziaren. Nie tylko dlatego, że płocie za nimi przepadają, ale dlatego, że dzięki nim znacznie poprawiła się mechanika zanęty; lepiej się napowietrza w czasie przygotowań, lepiej klei (oleje!), w łowisku zaczyna szybko pracować, ale nie rozsypuje się zbyt szybko, tylko sukcesywnie uwalnia swoje składniki.
Ważnym elementem zanęty Winner Master Mix Secret Płoć jest mielony granulat, który wcześniej, w procesie produkcji, poddany został wysokiemu ciśnieniu. Wraz z innymi składnikami, takimi jak wspomniane ziarna oraz wyprażone pieczywo cukiernicze, stanowi o wyjątkowej skuteczności tej zanęty. Cechą charakterystyczną tej zanęta o ciemnej barwie, jest niesamowita nuta zapachowa nuta. Ta zanęta nie ma konkurencji! Numer jeden na płoć!  

Kody
34210 - Master Mix Zanęta Secret Płoć - 16,75 zł
34255 - Master Mix Zanęta Secret Płoć - 7,88 zł
Schowaj kody