You're currently on:

MM Zanęta Secret Leszcz

MM Zanęta Secret Leszcz

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej zdjęć

MM Zanęta Secret Leszcz

0,00 zł

Produkt niedostępnyOpis

Kolejny kiler w rodzinie zanęt Master Mix - Secret Leszcz. Specjalista, ukierunkowany na wabienie dużych okazów, robi to bardzo skutecznie! Opracowując skład uwzględniliśmy nie tylko preferencje pokarmowe, ale także przyswajalność poszczególnych składników i szczególne upodobania okazowych ryb do dużych porcji pokarmu. To dlatego w składzie tej zanęty znajduje się sporo pokruszonego granulatu, oleistych ziaren, zbóż, pierwszorzędnej jakości pieczywa i atraktorów.
Wysoka nasycenie melasą, którą stosuje wielu doświadczonych łowców rekordowych leszczy ze względu na szczególną skuteczność w znęcaniu tych ryb. Bardzo ważny jest także dodatek kolendry, która nadaje zanęcie specyficzny aromat. Oczywiście, są w tej zanęcie także dodatki odpowiadające za pobudzanie łaknienia, przyspieszające trawienie, wzmacniające jej smak i zwiększające szybkość rozchodzenia się aromatów.
To jednak sekret twórców zanęty. Wiadomo – jak „secret” to „secret”. Zanęta potwierdziła już swoją niezwykłość skuteczność w czasie wielu zawodów spławikowych, znakomicie sprawdza się jako baza wyczynowej mieszanki. Jest także bezkonkurencyjna jako zanęta stosowana w wędkowaniu rekreacyjnym, prosto z paczki. Ziarna, pellet nasycony aromatami i olejami, kruszony granulat, atraktory i zioła, wszystko to razem odpowiednio zbilansowane – oto sekret zanęty, od której leszcze mogą się uzależnić!     

Kody